Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja 2026.
Békéscsaba város idén is megtartotta megemlékezését a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja alkalmából.
A nehéz idők tanúi, a kitelepítettek leszármazottjai, valamint a város vezetői együtt hajtottak fejet az 1946-48 közötti események elszenvedőinek emléke előtt.
Fotó: Szlávik Ágnes/bekescsaba.hu
























