Talált tárgyak hirdetménye 2026. szeptember
Talált tárgyak tulajdonos keresési hirdetménye
Talált tárgyak
Az alábbi talált tárgyakat az igazolt, jogos tulajdonosa átveheti Békéscsaba Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Közigazgatási Osztályának 1. sz. irodájában 2026.09.01. - 2026.09.16.-ig.
(5600 Békéscsaba, Szent István tér 7.) Amennyiben a tárgy jogos tulajdonosa nem jelentkezik, a tárgy megsemmisítésre kerül.
|
Sorszám |
Nyilvántartási szám |
Megnevezés/db |
|
1. |
II.1130/2026 |
Xiaomi Redmi mobiltelefon |
|
2. |
II.1293/2026 |
Indítókulcs (személygépkocsi) |
|
3. |
II.1518/2026 |
Mercedes indítókulcs |
Ügyfélfogadási idők:
Hétfő 8:30 - 12:00, 12:30 - 170:00 óráig
Szerda 8:30 – 12:00, 12:00 - 16:00 óráig
Csütörtök 8:30 – 12:00 óráig
Telefonos elérhetőség: 06-66-886-607
Békéscsaba, 2026. 09. 01.


