Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a bekescsaba.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el
Önkormányzat

Békéscsaba képviselő-testülete

Szarvas Péter
polgármester

szarvaspeter@bekescsaba.hu
 

9. választókerület
Hanó Miklós
alpolgármester
hanom@bekescsaba.hu

7. választókerület
Kiss Tibor
alpolgármester
kisst@bekescsaba.hu

Nagy Ferenc
alpolgármester
nagyferenc@bekescsaba.hu


 

 

11. választókerület
Dr. Fábián Ágnes
tanácsnok
agnesfabian@t-online.hu

4. választókerület
Dr. Ferenczi Attila
tanácsnok
ferenczia@bekescsaba.hu

 


1. választókerület
Bíró János
biroj@bekescsaba.hu

3. választókerület
Tímár Ella
timare@bekescsaba.hu

5. választókerület
Bíró Csaba István
birocs@bekescsaba.hu


10. választókerület
Dr. Csicsely Ilona
csicselyil@bekescsaba.hu

12. választókerület
Kutyej Pál
kutyejp@bekescsaba.hu

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Dr. Kerekes Attila
kerekesa@bekescsaba.hu


Kompenzációs listán mandátumot szerzett
Kocziha Tünde
koczihat@bekescsaba.hu

Kompenzációs listán mandátumot szerzett
Takács Péter
takacspeter.bcs@gmail.com


6. választókerület
Fülöp Csaba
fulopcs@bekescsaba.hu

Kompenzációs listán mandátumot szerzett
Kaposi László
kaposil@bekescsaba.hu

Kompenzációs listán mandátumot szerzett
Miklós Attila
miklosa@bekescsaba.hu